בנייה מתועשת

 
YSM הנדסה ופרויקטים מזמינה אתכם להתוודע אל נושא הבנייה המתועשת, ולהכיר דרך חדשה, חכמה ומתקדמת להקמת מבנים, בעלת יתרונות רבים:
 
  • עלות כלכלית נוחה יותר
  • פתרון בנייה מהיר
  • בידוד תרמי ואקוסטי בסטנדרטים גבוהים
  • חוזק, איכות ורמת גימור ודיוק גבוהה
  • שיטת בנייה ירוקה – כמעט ולא יוצרת זיהום אוויר ואבק
  • שפע רב של אפשרויות עיצוב
 

בנייה מתועשת – עולם חדש בבניין

 
התפתחותו והתקדמותו של הייצור התעשייתי הובילו לייצור מהיר יותר, איכותי יותר ויעיל יותר בהיקפים גדולים מתמיד של מוצרים מכל התחומים.

בנייה מתועשת היא למעשה תחום רחב הכולל מבחר דרכים ושיטות של בנייה קלה ומתקדמת, שמאפשרת באמצעות ייצור תעשייתי להקים בזמן קצר יחסית מבנים פרטיים, ציבוריים, מסחריים ותעשייתיים, תוספות בנייה וכו'.
 
 
בניה מתועשת
 
 
 
התהליך מבוצע באמצעות שילוב בין תשתית יסודות מתכת לבין אלמנטים טרומיים שמוכנים בייצור תעשייתי, ואשר מוטמעים לתוך התשתית בעזרת כלים מכניים משוכללים. אי לכך, הרכבת מעטפת הבניין, השלד, מבוצעת במהירות, כאשר גם חלק מהגימור כבר מוכן מראש על גבי החלקים הטרומיים המשמשים בבנייה מתועשת.
 
 
 
 
ההבדל מורגש הן בקצב הבנייה והן בתהליך הנקי – ביצוע קל ונוח, עם מינימום מפגעי רעש ולכלוך (הבנייה "יבשה" יותר, ללא ייצור לוואי רב של אבק ופסולת בניין) עבור השכנים והסביבה. במקביל, הייצור התעשייתי מבוצע תוך הליכי בקרת איכות גבוהים והקפדה מחמירה על בטיחות ואיכות חומרי הגלם, העבודה והגימור, המבטיחים סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים.

אנחנו ב- YSM הנדסה ופרויקטים מתמחים בניהול פרויקטים של בנייה מתועשת לכל מטרה: מבני מגורים, מוסדות חינוך, אולמות, משרדי מכירות ועוד. נשמח להניח גם עבורכם את היסודות לבנייה איכותית.