ניהול פרויקטים

 
ענף הבנייה הוא תחום מורכב, דינמי וסבוך, המחייב מקצועיות גבוהה, ניסיון רב, ידע רחב יריעה ומיומנות. כדי להוציא לפועל את פרויקט הבנייה שלכם על הצד הטוב ביותר, כדאי להפקיד את ניהולו בידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
 

מובילים את הפרויקט שלך להצלחה

 
YSM הנדסה ופרויקטים מתמחה בניהול פרויקטים – תכנון, ביצוע ובקרה. החברה מעניקה מענה כולל ומקיף תוך ליווי הלקוח והתהליך לכל אורך הדרך, החל משלב התכנון וקבלת ההיתרים, דרך בחירת החברה הקבלנית ופיקוח על העבודה, ועד לסיומה של הבנייה במועד שנקבע מראש ללא עיכובים, בתקציב המבוקש ובסטנדרטים גבוהים של איכות.

לחברה משרד מהנדסים בכיר, המלווה את החברה בכל הפרויקטים המנוהלים על ידה, והוא מפקח על ביצועיה תוך מתן שירות הנדסי ותכנוני ברמה גבוהה על פי כל הדרישות והתקנים המבוקשים. כל העבודות מתבצעות תוך ניהול ופיקוח מקצועיים של בעלי מקצוע מוסמכים מהשורה הראשונה, בשירות יעיל, קשוב, אדיב וזמין בכל עת.
 
  • התמחות בניהול ופיקוח בנייה קלה, מתועשת ומתקדמת
  • ניהול וביצוע עבודות גמר
  • ניהול פרויקטים בבנייה פרטית – קלה / קונבנציונלית

זקוקים לחברות ניהול פרויקטים בבנייה? התקשרו עכשיו: 072-3200851
 
 
בניית כל סוגי המבנים
 
 
 

ניהול בניית מבנים מתועשים ומבנים ניידים

 
כחברה מובילה בתחום הבנייה המתועשת, YSM הנדסה ופרויקטים מתמחה בביצוע ובניהול פרויקטים בבנייה קלה של מבני ציבור תעשייתיים, כגון: בתי כנסת, מוסדות חינוך ותרבות, כיתות לימוד, אולמות, חדרי אוכל, ביתני שמירה, חדרי בקרה ושירות, משרדי מכירות, העתקות מבנים, שירותים ציבוריים ועוד.
 
 
 
 

ניהול עבודות גמר

 
לחברת YSM הנדסה ופרויקטים מחלקה בעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים של עבודות גמר כקבלן ראשי, כולל: ביצוע מערכות חשמל, מיזוג אוויר, בניית תקרות אקוסטיות, עבודות אינסטלציה ועוד. חברתנו גם מנהלת את ביצועם של פרויקטים אדריכליים מורכבים, הכוללים את כל עבודות הגבס באופן מקיף, כולל עיצובים מרהיבים, הנמכות, קרניזים ועוד. כל העבודות מבוצעות ברמת איכות מצטיינת ובגימור מושלם, תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.
 

ניהול ופיקוח בנייה פרטית

 
בין אם אתם בונים וילה בשיטות קונבנציונלית או בשיטות מתקדמות של בנייה קלה, מומחי ניהול הפרויקטים שלנו עומדים לשירותכם. אנו נעזור לכם החל מצעדיכם הראשונים, בייעוץ לתכנון המבנה בהתאם לדרישותיכם ולתקציב המצוי בידכם, ועד להוצאת טופס 4 לאכלוס הבית החדש.

לניהול פרויקט בנייה אופטימלי, אחראי ויעיל בשקיפות מקסימלית, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.